BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Turniej Piłki Siatkowej Partnerstwa Regionalnego - 24.09.16

W przyszłą sobotę (24 września) Miejska Hala Sportowa była po raz drugi w historii areną siatkarskich zmagań na najwyższym poziomie. Starachowicka Miejska Hala Sportowa gościłae na swoim parkiecie cztery znakomite drużyny siatkarskie, które wkrótce po turnieju rozpoczeły zmagania w siatkarskiej Plus Lidze, a w ich składach nie brakowało znakomitych zawodników.

Nasze miasto przy wspołpracy z klubem Cerrad Czarni Radom, wspólnie przygotowali kibicom to wspaniałe wydarzenie sportowe. Do Starachowic przyjechały cztery drużyny grające w siatkarskiej Plus Lidze. Kibice mogli na żywo obejrzeć w akcji grę Cerradu Czarnych Radom, Espadonu Szczecin, Cuprum Lubin czy Indykpolu AZS Olsztyn. W barwach tych drużyn nie zabrakło wielu znakomitych siatkarzy.

Na parkiecie starachowickiej hali mogliśmy podziwiać grę byłych i obecnych reprezentantów Polski – Grzegorza Łomacza, Dawida Murka, Michała Ruciaka, Marcina Wikę, Daniela Plińskiego czy Wojciecha Żalińskiego – oraz reprezentantów Niemiec, Bułgarii czy Stanów Zjednoczonych, którzy z powodzeniem radzili sobie na najważniejszych imprezach mistrzowskich w tym również na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

 

Author: Marek Wójcik

Szybki kontakt:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul.Szkolna 14
27-200 Starachowice
tel. 041-274-17-07
e-mail: mcriw@o2.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept